Студентка по медицина дари на Фондация Владиславово комуникационни карти
Студентът по медицина и член на АСМБ (Асоциация на студентите по медицина в България) – Варна - Никол Николова посети два от центровете на Фондация,,Владиславово " – КСУ–ЦСРИ и КСУ-Ресурсен център.
По време на визитата експертите от екипите срещнаха студентката с главните услуги и действия, които се оферират в центровете, както и с целевите групи, с които работят. Бяха показани разнообразни подходи за поддръжка и развиване на потребителите, както и ежедневната работа на експертите в обществената сфера.
От своя страна Никол Николова показа опознавателните карти „ ПОПИТАЙ И ОТГОВОРИ “, основани от Изабел Овчарова. Тя подари изданието в интерес на потребителите, които посещават услугите в центровете. Картите са ориентирани към стимулиране на връзката, обществените умения и прочувственото изложение.
Изданието включва общо 133 карти с въпроси, разпределени в четири категории, което го прави подобаващ инструмент за работа както в самостоятелен, по този начин и в колективен формат. Инициативата е част от събитието пролетно учебно заведение проведено от АСМБ - Варна.
Посещението мина в дух на съдействие и шерване на положителни практики, като сложи основа за бъдещи начинания и партньорства в поддръжка на хората, ползващи обществените услуги.
По време на визитата експертите от екипите срещнаха студентката с главните услуги и действия, които се оферират в центровете, както и с целевите групи, с които работят. Бяха показани разнообразни подходи за поддръжка и развиване на потребителите, както и ежедневната работа на експертите в обществената сфера.
От своя страна Никол Николова показа опознавателните карти „ ПОПИТАЙ И ОТГОВОРИ “, основани от Изабел Овчарова. Тя подари изданието в интерес на потребителите, които посещават услугите в центровете. Картите са ориентирани към стимулиране на връзката, обществените умения и прочувственото изложение.
Изданието включва общо 133 карти с въпроси, разпределени в четири категории, което го прави подобаващ инструмент за работа както в самостоятелен, по този начин и в колективен формат. Инициативата е част от събитието пролетно учебно заведение проведено от АСМБ - Варна.
Посещението мина в дух на съдействие и шерване на положителни практики, като сложи основа за бъдещи начинания и партньорства в поддръжка на хората, ползващи обществените услуги.
Източник: dnesplus.bg
КОМЕНТАРИ




